• Čerstvé hlavičky

• „Čerstvé hlavičky“ je dlhodobo úspešný projekt Kauflandu v oblasti zdravej výživy, poriadnu dávku vitamínov potrebujú pre svoj správny rozvoj a vývin najmä deti. Tento rok sa prihlásilo 278 základných a 385 materských škôl. Naša škola sa aktívne podieľala na hlasovaní a tým sa dostala do zoznamu víťazných škôl. Začiatok školského roka 2022/2023 sa začal s čerstvým ovocím, ktorý pozitívne vplýva na stravovacie návyky žiakov. Nedostatočná konzumácia ovocia a zeleniny sa vníma ako spoločenský problém. Okrem spoločného objavovania nových druhov ovocia a zeleniny so sebou prináša možnosť vzdelávania žiakov ohľadne zdravej a pestrej stravy. Budovanie správnych stravovacích návykov, by sme nemali brať na ľahkú váhu, keďže zdravá strava ovplyvňuje celý náš život.

• Otvorenie Školského roka 2022/2023

• Po dvoch mesiacoch prázdnin opäť žiakom začala škola. Ako to už býva, otvorenie nového školského roka  sa konalo pred budovou školy. Pán riaditeľ privítal všetkých zúčastnených, predstavil nové zmeny vo vedení školy a prihovoril sa žiakom i rodičom. Zaželal  veľa úspechov, aby školský rok bol plný zaujímavých súťaží, hier, aby sme zažívali školu hrou, tešili sa zo spoločenských a športových podujatí, aby bol školský rok pestrý, veselý, plný nových vedomosti a zážitkov. Následne sa žiaci presunuli so svojimi pani učiteľkami do tried, kde sa oboznámili  s organizačnými pokynmi. Školský rok sa začal ......