• Prednes poézie a prózy - školské kolo

• Tohoročné školské kolo súťaže v prednese  poézie  a prózy sa nieslo v radostnom duchu. Po dlhom období sa mohli všetci žiaci spoločne stretnúť na tomto obľúbenom podujatí. V prvej kategórii súťažili mladší žiaci ročníkov 1.- 4. V druhej kategórii súperili o prvenstvo recitátori z ročníkov 5-9. Osobitnú kategóriu tvorili žiaci B variantu a PŠ. Atmosféra bola výborná.  Väčšina  súťažiacich  podávala výborné výkony. Vystupovali s istotou, recitátorsky precítene,  s nadšením a radosťou. Dokázali zaujať divákov, porotu i svojich súperov. Ocenení súťažiaci získali diplomy a pekné vecné ceny. Organizátorka  súťaže, PaedDr. Mária Fabšíková, sa poďakovala víťazom za úspešnú reprezentáciu a  pedagógom za dobrú prípravu žiakov.  Sme presvedčení a už teraz vieme,  že o kandidátov na postup do vyššej súťaže nebude núdza.

Víťazom blahoželáme!

Výsledky poézie I.stupeň A variant

1. miesto –  Timea Verešová 1.roč.
            2. miesto –  Valentína Karvayová 1.roč.
            3. miesto –  Nikolas Krištók 4.roč.

Výsledky poézie II.stupeň A variant

1. miesto – Dominika Dubajová  7.roč
            2. miesto – Loris Baldassarri 5 roč.
            3. miesto –  Vladimír Zachar 6.roč.

Cena poroty

Dávid Dvonč – II. PŠ