• FLORBALOVÉ ZLATO Z PRIEVIDZE

• Za účasti 7 škôl sa uskutočnil 3.ročník florbalového turnaja v Prievidzi. Po minuloročnom triumfe sme išli obhajovať prvenstvo na Hornú Nitru. V základnej skupine nás čakali súperi SŠI Prievidza a ŠZŠ Bánovce nad Bebravou. Svoju skupinu sme vyhrali a tým postúpili do finále. Vo finále si naši hráči skrížili hokejky so žiakmi ZŠ S.Chalupku Prievidza. Aj tento turnajový zápas sa podarilo našim florbalistom vyhrať a zaslúžene získali zlaté medaile a pohár za 1.miesto. Žiakom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

• Súťaž zručností: Malý majster, malá majsterka.

• Žiaci 1. stupňa si zmerali svoje sily a vytvorili veľa krásnych výrobkov. Modelovali ovocie a zeleninu, vyrábali krásne zajačiky z papierových pohárikov, vytvorili ježka z vlny a papiera, urobili si papierovú reťaz, stavali dom zo stavebnice. Všetky deti boli veľmi snaživé,  usilovné a zo svojich výrobkov mali veľkú radosť. Na záver každý dostal pochvalu, diplom a sladkú odmenu. Žiaci 2. stupňa nezaostávali, mali však o trošku náročnejšie úlohy.  Dievčatá šili, chlapci zasa pílili a zatĺkali klince do tvaru srdca. Na konci súťažné tímy triedili fazuľu od hrachu. Všetkých čakala sladká odmena, ktorú si za výkony určite zaslúžili.

• Ul. Tovarnícka: 038/5320021
          Ul.Dr. Pantočku: 038/5225330