• Dodatok č.1 k smernici

• Dodatok č.1

k  SMERNICI č. 1/2023

Časť I.

Týmto dodatkom č.1/2023 k  smernica č. 1/2023 ktorou sa určuje výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s poskytovaním stravovania žiakom vo výdajnej školskej jedálni  sa mení článok  4. Prihlasovania a odhlasovanie žiakov na stravovanie

nasledovne:

Čl.4

Prihlasovania a odhlasovanie žiakov na stravovanie

1. Na stravovanie sa žiak prihlasuje deň vopred do 12,00hod telefonicky, osobne, alebo cez edupage stránku školy.
          2. Žiaci, ktorí sa zúčastnili v daný deň vyučovania sú automaticky prihlásení na stravu na nasledujúci deň.
          3. Odhlásiť žiaka zo stravovania je možné do 12,00hod deň vopred .
          4. Žiak, ktorý sa nedostaví na vyučovanie  a neodhlásil sa zo stravovania, musí uhradiť celú výšku príspevku na stravovanie (aj s dotáciou)
          5. Žiak, ktorý sa nezúčastní vyučovania bude automaticky odhlásený zo stravovania od nasledujúceho dňa.
          6. Po chorobe, či návrate do školy je potrebné prihlásiť žiaka na stravovanie deň vopred pred nástupom na vyučovanie.
          7. Zákonný zástupca je povinný uhradiť zálohu na stravovanie vo výške 5,- €, z ktorého bude hradený príspevok na stravovanie za deň, v ktorom žiak nebol odhlásený zo stravovania a nedostavil sa na vyučovanie..
          8. Zákonný zástupca žiaka,  ktorý je ubytovaný na internáte musí ohlásiť neprítomnosť svojho dieťaťa na internáte a odhlásiť ho zo stravovania deň vopred do 12,00h.
          9. Zákonný zástupca žiaka,  ktorý je ubytovaný na internáte musí ohlásiť neprítomnosť svojho dieťaťa na internáte a odhlásiť ho zo stravovania deň vopred do 12,00h.
          10. Odhlasovanie a prihlasovanie na stravovanie je možné telefonicky na čísle 038/5320021, na edupage  alebo osobne  v kancelárii.

Časť II.

Záverečné ustanovenie

1.  Tento dodatok je účinný a platný od 1.3.2023.

Mgr. Miroslav Bátovský

Riaditeľ SŠI Topoľčany