Aj tento rok sa uskutočnil už 12. ročník čitateľskej súťaže „Čítanie nás baví“, do ktorej sa zapojili žiaci z viacerých škôl. Súťaž prebiehala v školskom aj krajskom kole a odborná komisia mala opäť veľmi náročnú úlohu.
Do súťaže totiž prišlo množstvo krásnych, kreatívnych a zaujímavých prác, ktoré nás veľmi potešili. Veľmi si vážime snahu, čas a kreativitu všetkých zapojených žiakov aj pedagógov. Vybrané práce si môžete pozrieť aj v priložených fotografiách.
Ďakujeme všetkým školám, ktoré sa do súťaže zapojili a podporujú u detí lásku ku knihám a čítaniu. Srdečne gratulujeme všetkým víťazom a oceneným! Ceny pre víťazov sa momentálne pripravujú a v najbližšom období budú odoslané výhercom súťaže.
Tešíme sa na ďalší ročník a na nové čitateľské talenty!
