školská knižnica Knižný fond Knižničný a vypožičný poriadok Štatút školskej knižnice

Školská knižnica

školská knižnica

Naša školská knižnica sa nachádza v budove školy na Tovarníckej ulici na druhom poschodí. Je umiestnená v samostatnej bunke, kde v jednej miestnosti sa nachádza literatúra pre deti  a mládež, v druhej literatúra pre dospelých. Malé vysunuté oddelenie školskej knižnice máme aj v druhej budove v elokovanom pracovisku na Ulici Dr. Pantočku v Tovarníkoch. Priestory školskej knižnice majú v popoludňajších hodinách k dispozícii aj žiaci navštevujúci ŠKD a žiaci ubytovaní v školskom internáte.

Výpožičné hodiny

Pondelok        11,30 – 13,00

Utorok            11,30 – 14,30

Streda             11,30 – 13,00

Knižnické a informačné služby

- výpožičné služby,

- rešeršné služby,

- kopírovacie služby,

- realizácia informačnej výchovy  - v spolupráci s učiteľom vo vyučovaní v jednotlivých predmetov

v  triedach,

- v spolupráci s učiteľom v rámci vyučovacej hodiny v priestoroch

školskej knižnice,

-  formou návštevy žiakov v školskej knižnice.